Slovenska preprava osob na letiska v Slovensku a v Pol`sku KRK KTW WAW WRO privat transfer z Poprad Kosice Presov Zilina Ruzomberok Banska Bystrica do Krakow Krakowa aj Katowic Pyrzowic a Katowice Pyrzowice KTW
Prechod na letisko v Poľsku Maďarsko Česká republika Slovensko preprava osôb z vašej domácej alebo firemnej adresnej ponuky pre firmy a pre súkromné osoby cestná osobná doprava taxi
Osobná cestná doprava na letisko ze Slovenska do Polska Poprad Krakow Kosice Katowice Presov Warszawa Warsaw airport transfer privat  8/5000 súkromný sukromny
Osobná cestná doprava do Pol`ska Ceska Madziarska na letisko Balice Krakov Krakow Katowice Katovice KRK KTW BUD BTS PRH

Ako to funguje?

Ako objednať dopravu osôb na letisko?

Hľadáte dopravu na letisko? Potrebujete sa dostať z letiska do svojho domu, firmy alebo hotela? Alebo možno budete musieť pozdraviť svojich hostí na letisku a priviesť ich do vašej kancelárie?
Ste na správnom mieste! Transferis.sk je spoločnosť, ktorá prepravuje ľudí. Letiská na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Českej republike, kde pôsobíme.

Kontaktujte nás prostredníctvom našej webovej stránky, e-mailu, telefónu. Povedzte nám, čo pre vás môžeme urobiť. Objednajte si jazdu. Získať rezerváciu. Niekoľko hodín pred cestou dostanete SMS správu s telefónnym číslom a menom vodiča a údajov o vozidle. Vodič príde za vami a vezme vás kamkoľvek budete chcieť.
Vyzdvihnutie z letiska? Žiadny problém! Len nezabudnite uviesť svoje číslo letu.

Cestovný čas? Pozrite, vodič na vás čaká. Vstúpte a užite si jazdu.
Náš vodič vás musí vyzdvihnúť z letiska a lietadlo má meškanie? Žiadny problém! Sledujeme váš let po celú dobu. Auto bude na vás čakať 10 minút po pristátí lietadla - aj keď bude let zrýchlený alebo oneskorený.

Objavte našu ponuku. Ponúkame prepravu osôb. Jazdí na letiskách. Z letísk. Služobné cesty. Privítanie hostí na letisku av doprave. Doprava z domova. Doprava do spoločnosti. Transfery z letiska. Prepravujeme hotelových hostí. Pôsobíme na Slovensku - Košický Kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj Kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj.
Vezmeme vás na letiská: Letisko Krakov Balice KRK - letisko Balice, medzinárodné letisko Katowice KTW v Pyrzowiciach, letisko Okęcie WAW vo Varšave, Slovensko do Bratislavy, Košíc, Zvolna a Popradu, ako aj na letiská v Českej republike - Ostrava RIA, v Maďarsku v Budapešti BUD a iní.

Doprava je súkromná - to znamená, že nie sú žiadni iní cestujúci. Cesta je pohodlná, pohodlná, rýchla a bezpečná.
Ponúkame autá v niekoľkých triedach od štandardných (max. 3 osoby) až po VAN Executive (max. 8 cestujúcich).
S nami sa môžete pohodlne dostať na akékoľvek letisko. Všetko, čo musíte urobiť, je objednať si on-line službu a my sa postaráme o zvyšok.

Na transferis.sk si môžete objednať aj letenky na akúkoľvek cestu. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať dopyt a vyberieme pre vás tie najlepšie ponuky. Naša ponuka leteniek je najlepšia. Napíšte nám, skontrolujte bez povinnosti.

Transfery na letisko a letenky - to všetko sa teraz uskutoční v Transferis.Sk, bez toho, aby ste opustili svoj domov ...

Ponuka

 

Preprava cestujúcich na letiská


Letenky

Naše vozidlá

 

Letenky

   

Blog

   

Kontakt

Prijaté platby:

 

 

hotovost

   

   

karta ATM

Súkromný transfer na letisko Balice Pyrzowice Bratislava Poprad Kosice Budapest Ostrava Praha
Transfer a preprava osob na letiska w Pol`ska Pol`sku Slovensku taxi spoločnosti druzba
spoločnosti transfer letisko v Pol`sku preprava osob taxi poprad levoca spiska nova ves ruzemberok liptovsky mikulas
Transfer a preprava osob na letiska w Pol`ska Pol`sku Slovensku taxi privat transfer
Transfer a preprava osob na letiska w Pol`ska Pol`sku Slovensku taxi privat transfer

Žiadosť o ponuku

Letenky

Objednať dopravu